عیدی کتاب به نفع کودکان کم‌توان جسمی و ذهنی

ششمین دوره طرح عیدی کتاب «عشق و آینه» به نفع کودکان کم‌توان جسمی و ذهنی، امسال به نفع کودکان کم‌توان آسایشگاهی در همدان برگزار می‌شود.عیدی کتاب به نفع کودکان کم‌توان جسمی و ذهنی

انتشارات آرادمان که از سال ۱۳۹۴ تاکنون پنج دوره از این طرح خیریه را با موفقیت برگزار کرده است، اعلام کرد که طرح «عشق و آینه ۶» را با در نظر گرفتن شرایط شیوع ویروس کرونا برگزار می‌کند.

پیش‌تر، دوره‌های اول و دوم طرح عشق و آینه به نفع کودکان کم‌توان تهران، دور سوم به نفع کودکان کم‌توان منطقه‌های زلزله‌زده کرمانشاه و سرپل ذهاب، دور چهارم به نفع کودکان کم‌توان استان البرز و دور پنجم به نفع کودکان کم‌توان مناطق سیل‌زده برگزار شده بود.

علاقه‌مندان به مشارکت در دوره ششم این طرح خیریه فرهنگی، چنانچه از هشت عنوان از رمان‌های در نظر گرفته شده آرادمان، دست‌کم سه نسخه خریداری کنند، کتاب‌های خریداری شده را به‌عنوان عیدی، با پست سفارشی رایگان، به نشانی فرد مورد نظر خود می‌توانند بفرستند.

در این طرح که در فاصله دوم اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، این کتاب‌ها از حوزه ادبیات داستانی ایرانی عرضه شده‌اند:

۱- هنوز هیچکس نیستم / مریم رازانی / ۲۵۰صفحه / ۲۰هزار تومان

۲- عروسی مگی / مریم رازانی / ۱۴۴صفحه / ۱۵هزار تومان

۳- حلقه‌های درهم / مهشید شریف / ۱۸۸صفحه / ۲۳هزار تومان

۴- اسم من نیلی / مهشید شریف / ۱۷۲صفحه / ۲۳هزار تومان

۵- بچه‌هایی از این جنس / مهشید شریف / ۱۳۸صفحه / ۱۳هزار تومان

۶- تنهایی المیرا / فرزین فخر یاسری / ۲۳۸صفحه / ۲۸هزار تومان

۷- با تو تا کجا / فرزین فخر یاسری / ۲۰۲صفحه / ۲۰هزار تومان

۸ – تو برگشتی / راضیه حسینی / ۱۶۲صفحه / ۳۳هزار تومان

از آنجا که نویسندگان ۶ عنوان از این هشت عنوان کتاب، نویسندگان همدانی هستند، عواید این دوره از طرح عشق و آینه، با مشارکت یک حامی فرهنگی، به خرید اقلام خوراکی و بهداشتی برای آسایشگاه کودکان کم‌توان جسمی و ذهنی در همدان اختصاص خواهد یافت.

علاقه‌مندان برای مشارکت و کسب اطلاعات بیشتر، از طریق پست الکترونیکی یا اکانت‌های آرادمان در اینستاگرام و تلگرام می‌توانند تماس برقرار کنند:

aradman.pub@gmail.com

@aradmanpub

و شماره تلفن:
۰۹۱۲۲۲۴۲۹۰۲