طرح عیدی کتاب به‌نفع کودکان معلول

نوبت دوم

طرح خرید و هدیه‌ی بسته‌های فرهنگی کتاب در آستانه‌ی نوروز باستانی، به نفع آسایشگاه کودکان معلول، برای دومین سال اجرا می‌شود.

«عشق و آینه»، نام طرح خرید و هدیه‌ی کتاب انتشارات آرادمان در حوزه‌ی فرهنگ، هنر و روان‌شناسی بود که سال گذشته در آستانه‌ی نوروز، با همراهی جامعه‌ی فرهنگی، شهروندان علاقه‌مند، حامیان اقتصادی و روزنامه‌نگاران و رسانه‌های مکتوب، دیجیتال و صوتی و تصویری کشور، به شکل چشمیگیر و موفقی اجرا شد.

در پی این توفیق، طرح یادشده در طول سال ۹۵ نیز با مشارکت و همراهی چهره‌های فرهنگی و هنری، به‌طور متناوب تداوم یافت. اکنون طرح مزبور برای دومین‌بار از ۱۵ تا پایان اسفندماه جاری اجرا خواهد شد.

در این طرح، مخاطبان علاقه‌مند، با خرید رقمی بیش از یکصدهزار تومان از کتاب‌های آرادمان (به‌انتخاب خود) و هدیه‌ی آن‌ها در طول ایام نوروز، علاوه بر مشارکت در توسعه‌ی فرهنگ کتاب‌خوانی، به میزان ۵۰ درصد از کل مبلغ پرداختی، به‌طوئر مستقیم در تهیه‌ی اقلام بهداشتی و غذایی (طبق فهرست مورد نیاز آسایشگاه) برای کودکان معلول ساکن در مرکز تامین و توسعه خدمات درمانی نارمک، مشارکت می‌کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دسترسی به اخبار و مستندات پیشینه‌ی طرح، از روش‌های زیر می‌توانند اقدام کنند:

www.aradman.ir

aradman.pub@gmail.com

instagram: @aradmanpub

telegram: @aradmanpub

و شماره تلفن ۰۹۱۲۲۲۴۲۹۰۲

از این طریق، کتاب عیدی بدهید و با یک تیر، چند نشان را هدف بگیرید.

لطفا این اعلان را به هر طریقی که صلاح می‌دانید، بازنشر دهید؛ تا با افزایش تعداد حامیان، تعداد آسایشگاه‌های تحت پوشش طرح، افزایش یابند.